Plaktukas sds plus 620w

68,60€
Pristatymas į namus 3-4 darbo dienos
Į KREPŠELĮ
Gaminio ID: 1182287
Kodas: 79054 STHOR
Prekės ženklas: Sthor
https://i.ak24.ee/mf/medium/sthor.jpg
Nėra galimybės užsakyti daugiau.
ženklas 79054
Gamintojo kodas 5906083010972
serija kalimas, gręžimas, smūginis gręžimas
Įrankio laikiklio tipas SDS-Plus
Galia 620 W
Apyvarta 0–870 min⁻¹
Poveikio energija 2.4 J
Pulsas 0–4850 min⁻¹
Įtampa 220-240 V kintamoji srovė
Dažnis 50 Hz
Didžiausias gręžimo skersmuo betone 24 mm
Didžiausias gręžimo skersmuo pliene 13 mm
Didžiausias gręžimo skersmuo medienoje 30 mm
Smūgis Taip
Maksimalus įrankių laikiklio dydis 13 mm
Laido ilgis 2 m
Elektros izoliacijos klasė II
Saugumo lygis IPX0
Garso slėgis 92,0 ± 3,0 dB(A)
Akustinė galia 103,0 ± 3,0 dB(A)
Vibracijos 11 376 ± 1,5 / 9 657 ± 1,5 m/s²
Mišios 2,8 kg
Nustatykite turinį gręžtuvas, papildoma rankena, gręžimo gylio ribotuvas, gręžimo griebtuvas, x3 grąžtai, kaltas, perforatorius

SDS Plus 620 W gręžtuvas su 3 funkcijomis

Universalus plaktukas SDS+ pravers atliekant bet kokį renovaciją: jis leidžia gręžti tiek su kūju, tiek be jo (dėka keičiamo laikiklio SDS+ arba cilindriniams grąžtams iki 13 mm), taip pat kalti griovelius, plyteles ir grindis.

Parduodamas praktiniame dėkle, kuriame yra:

  • SDS+ grąžtų rinkinys (6, 8, 10 mm)
  • kaltai (2 vnt: aštrūs ir plokšti)
  • 2 keičiami griebtuvai: 13 mm savaime užsifiksuojantis griebtuvas standartiniams grąžtams, taip pat SDS+ griebtuvas (elektro-pneumatinis plaktukas) kaltams ir smūginiams grąžtams

2,4 J smūgio energija yra optimali vertė, leidžianti efektyviai pašalinti senas plyteles, nebijant sugadinti instaliaciją ar įtrūkti pertvarų .

Galimybė be smūgio gręžti metalą ir medieną, taip pat įsukti Torx varžtus į medines konstrukcijas.

Įrangoje taip pat yra metalinis gręžimo gylio ribotuvas, kuris yra naudingas reguliuojant skylės gylį, pvz., gręžiant plonas pertvaras, kad būtų išvengta nekontroliuojamo sienos gręžimo.

Ilgas guminis trosas leidžia lengvai pasiekti lubų aukštį montuojant pakabinamas lubas ar šviestuvą.

Sukimosi krypties nustatymas

Perforuotas grąžtas turi sukimosi krypties jungiklį, patogiai išdėstytą virš prietaiso gaiduko.

Jungiklio užraktas

Jungiklio užraktas rekomenduojamas ilgalaikiam gręžimui, pavyzdžiui, betonui, mūrui ir kt. Norėdami tai padaryti, nykščiu paspauskite užrakto mygtuką, kol nuspausite jungiklį, ir atleiskite jungiklį.

Nurodykite veiksmo tipą

Plaktuko veikimo režimui nustatyti naudojamas užrakinamas jungiklis. Galite pakeisti jungiklio padėtį laikydami nuspaudę užrakto mygtuką.

  • plaktuko funkcija palengvina skylių gręžimą betone, mūre ir kietose keraminėse medžiagose (kietos plytos, akmenys, marmuras). Norėdami tai padaryti, nustatykite smūgio jungiklį į smūgio režimą, grąžto ir plaktuko simbolius
  • gręžiant skyles kitose medžiagose, gręžimo plaktuku funkcija turi būti išjungta perjungiant jungiklį į nesmūgio režimą , gręžimo simbolis
  • Taip pat galima nustatyti kalimo funkciją , šiuo režimu sukimasis išjungtas, bet smūgis neišjungtas. Norėdami tai padaryti, nustatykite darbo režimo jungiklį į kalimo padėtį, plaktuko simbolį
  • Perforuotas grąžtas turi kalto padėties keitimo funkciją . Funkcija naudinga kalant įvairiais įdėklais, leidžia nustatyti kaltą bet kokioje padėtyje

Grąžto griebtuvo keitimas

Perforuotas grąžtas turi galimybę pakeisti grąžto kotą . SDS Plus sistemoje vietoj koto, leidžiančio montuoti grąžtą, galima sumontuoti laikiklį, leidžiantį montuoti grąžtus su cilindriniu kotu.

Pagrindinės perforuoto grąžto Sthor 79054 savybės:

  • elektropneumatinis šokas
  • 3 funkcijos: smūginis gręžimas, smūginis gręžimas ir kalimas
  • ilgas guminis kabelis
  • Komplektuojamas su 2 laikikliais, leidžiančiais gręžti bet kokio tipo grąžtu
  • funkcionalus dėklas, leidžiantis viską sutvarkyti ir įrankį švarų
  • vario variklio apvija
  • smūgis, kurio galia 2,4J
  • komplekte yra kaltai ir grąžtai

Perforuotas grąžtas sklandžiai reguliuoja veleno sukimosi greitį ir dėl smūginės funkcijos atjungimo leidžia gręžti tokias medžiagas kaip medis, metalas ar plastikas.

Perforuotas grąžtas turi sankabą, kuri neleidžia perkrauti elektros variklio, jei darbo metu įkišimo įrankis sustoja. Pavyzdžiui, jei paspausite brūkšnį. Tokiu atveju grąžtas nustoja suktis, nors elektros variklis ir toliau veikia.

Nustatyti turinį:

  • Perforuotas grąžtas EUROTEC 2600
  • SDS+ grąžtai dydžių: 6, 8, 10 mm
  • SDS+ plokščias kaltas
  • SDS+ antgalis
  • SDS+ laikiklis/galva
  • savaime užsifiksuojantis laikiklis/galva standartiniams grąžtams
  • gręžimo gylio ribotuvas
  • lagaminas
  • vadovas

Taikymo pavyzdžiai:

Medžio gręžimas

Prieš darant skylę, ruošinį rekomenduojama pritvirtinti dailidės spaustukais arba spaustukais, o tada perforatoriumi arba vinimi nustatyti gręžimo vietą. Pritvirtinkite atitinkamą grąžtą prie gręžimo griebtuvo, nustatykite greitį, prijunkite grąžtą prie maitinimo šaltinio ir pradėkite gręžti.

Metalo gręžimas

Visada tvirtai priveržkite ruošinį ir naudokite plieninį grąžtą. Gręžiant baltą ketų rekomenduojama naudoti grąžtus su kietmetaliniais antgaliais. Gręžiant didesnes skyles, pirmiausia rekomenduojama išgręžti mažesnę pirminę skylę.

Keraminių medžiagų gręžimas

Darbo režimo jungikliu pasirinkite smūginį gręžimą arba nesmūginį gręžimą. Dirbdami reguliariai darykite pertraukas, kad gręžtuvas ir įrankis neperkaistų.

Gręžimas plaktuku rekomenduojamas tik tankioms keraminėms medžiagoms, tokioms kaip betonas, kietos plytos, akmuo ir kt. Nerekomenduojama gręžti plaktuku keraminėms medžiagoms, kurių struktūra yra puri, pavyzdžiui, plyteles, minkštas plytas, tinką ir kt. Gręžiant tokias medžiagas plaktuku medžiaga gali būti sunaikinta.

Kalimas

Prie įrankio laikiklio pritvirtinkite norimą įrankį: frezą arba perforatorių ir nustatykite režimo jungiklį į kalimo padėtį. Kaldami neįveskite įdėto įrankio per giliai į ruošinį. Medžiagą reikia susmulkinti plonais sluoksniais, per daug nespaudžiant gręžtuvo.

Pjovimo skylės

Grąžtu galima padaryti didesnes skyles medienoje naudojant specialius pastovaus skersmens grąžtus arba keičiamus antgalius iš pjūklo komplekto – siaurapjūklius skylėms.

Gręžimas su gylio atrama

Atramą galima naudoti norint palengvinti paviršių gręžimą, kur daromos aklinos skylės, ypač betone ir medienoje.

Nustatykite skylės gylį. Įdėkite grąžtą į laikiklį ir flomasteriu pažymėkite grąžto atstumą nuo darbinio grąžto galo, kuris yra lygus skylės gyliui. Nustatykite gylio ribą taip, kad jos galas sutaptų su atstumu „L“, pažymėtu ant grąžto. Nustačius gylį, atramos paviršius atsiremia į paviršių šalia skylės, o tada grąžtą reikia ištraukti iš skylės.